Jsme protihnutí

Jako akcionář, zaměstnanec nebo kupec domu se také stáváte součástí protihnutí proti mnoha negativním jevům v naší společnosti, které poškozují naše přežití.
  Jsme protihnutí


Mnoho lidí má pocit, že se vývoj v mnoha oblastech ubírá špatným směrem. Jsme víc než jen inovativní produkt, jsme protihnutí.

Jako akcionář, zaměstnanec nebo kupec domu se také stáváte součástí protihnutí proti mnoha negativním jevům v naší společnosti, které poškozují naše přežití.

Jsme protihnutí
Mnoho lidí má pocit, že se vývoj v mnoha oblastech ubírá špatným směrem. Jsme víc než jen inovativní produkt, jsme protihnutí.


Přísně proti "Člověk je škůdce" Přísně proti “Člověk je škůdce“
S tím rozhodně nesouhlasíme. Každý směr, který považuje lidi za škůdce, je zcela neschopný vyvinout řešení pro přežití lidstva.


Po celá desetiletí byla všechna kázání "Zachraň a zřekni se" Po celá desetiletí byla všechna kázání “Zachraň a zřekni se“
My jsme naopak přesvědčeni, že pouze celosvětová prosperita může vytvořit ekonomickou základnu pro vyčištění planety a návrat k hodnotě 350 ppm CO2.


Proti "Nebudeš nic vlastnit, ale budeš šťastný". Proti “Nebudeš nic vlastnit, ale budeš šťastný“.
Na druhé straně chceme umožnit vlastnictví domů a energií velké části obyvatelstva. Jedním z našich důležitých témat je také vlastní produkce potravin.


Nezodpovědní sektáři požadují zřeknutí se dětí Nezodpovědní sektáři požadují zřeknutí se dětí
Děti jsou naše budoucnost! Vzdát se naší budoucnosti kvůli bludům kultu soudného dne? Re-ruralizace vytváří prostředí vhodné pro rodiny s dětmi.


Od počátku průmyslové revoluce Urbanizace Od počátku průmyslové revoluce Urbanizace
Domníváme se, že hranice urbanizace byly dosaženy a již překročeny, značná část obyvatelstva by se měla vrátit na venkov, což by znamenalo reurbanizaci.


  Vývoj podobenství


Směr, který považuje lidi za škůdce, bude zcela neschopný vyvinout řešení pro přežití lidstva.

Podívejte se na dokonalý příklad: protesty proti Tesle v Grünheide.

Podívejme se na protesty proti továrně Tesla v Grünheide. Posláním společnosti Tesla je "urychlit globální přechod na udržitelnou energii". Proti čemu by se mělo protestovat?

Jaké byly elektromobily před Teslou? V té době přišli ekologové se systémem City-El. Vozidlo se třemi koly pro jednu osobu, dojezdem kolem 80 km a maximální rychlostí 65 km/h. Tento elektromobil si našel jen velmi málo kupců.

Páni! CityEl versus Tesla, jaký dokonalejší příklad toho, že se špatnou filozofií nelze vyvinout nic užitečného?

  Čisté nulové emise nebo vyčištění na 350 ppm


V porovnání s vyčištěním planety na úroveň 350 ppm CO2 jsou čisté nulové emise sice velmi malé, ale také velmi neúčinné. Může se stát, že za 20 let nebude příroda pohlcovat 20 Gt CO2 ročně, ale možná již bude emitovat CO2 jako dnes Amazonie. Jak prezentovat obrovské dodatečné náklady ve srovnání s čistými nulovými emisemi tak, aby byly snadno pochopitelné? Jak už to tak bývá, oba hlavní aktéři podobenství už vstoupili na scénu, teď už chybí jen scénář.

Když byla paní Heidi Reiterová poslankyní zemského sněmu, vadilo jí, že nemůže nabíjet svůj CityEl v Chimseehofu, sídle salcburské zemské vlády. Podle Google Maps je to z Eugendorfu do Chimseehofu jen 12,1 km. Tedy 24,2 km tam a zpět. Přesto se jednou cestou domů v mírném stoupání do Eugendorfu se CityEl porouchal, když bylo kolem nuly stupňů. A co když bylo -36°?

A už je tu dokonalý scénář pro podobenství:

Úspora Omezení Odmítnutí čistých nulových emisí je jako jízda autem CityEl 491 km z Osla do Trondheimu ve velmi chladném prosincovém dni. Zaručeně se porouchá na prvních 30 km při prvním mírném stoupání. Renovace plachty je naopak jako jízda Teslou S 1966 km z Osla na Nordkapp.

  Příklad "Rodiče pro budoucí Waldviertel


"Rodiče pro budoucnost Waldviertelu" mě právě zablokovali na Facebooku. To jasně ukazuje, že tito samozvaní pseudoochránci klimatu nenávidí nic víc než účinnou ochranu klimatu, kde nelze lidi šikanovat požadavky "šetřit, omezovat, zříkat se".

  Stavební firmy bez vůle přežít


Od roku 2010 prosazuji koncept "země za energii", který spočívá v přeměně travnatých ploch v okolí drahých měst na stavební pozemky, ale nájemné se musí platit v elektřině. Ta by mohla činit 50 kWh ročně na m² stavebního pozemku. Kvůli tomuto konceptu jsem oslovil několik firem vyrábějících montované domy a Asociaci výrobců montovaných domů. Vědí, že na trhu je stále těsněji, ale do ničeho nového se jim nechce.

Deník Standard kvůli tomu právě napsal kroniku rodinného domu.

Pokud jde o automobily, můžeme říci: spalovací automobil je mrtev, ať žije nový elektromobil! V případě rodinných domů můžeme říci: rodinný dům je mrtvý, ať žije nový rodinný dům!

  Staňte se akcionářem od 200 €


Nový akcionář řekl: "Já se svou velmi skromnou investicí", ale 4 000 krát 1 000 € jsou také 4 miliony za všechny investice až do otevření osady v Unkenu jako výchozího bodu pro celosvětovou expanzi.

O velkém navýšení kapitálu může rozhodnout pouze valná hromada, ale zde je uvedeno, o čem může rozhodnout představenstvo a dozorčí rada. Nový základní kapitál slouží ke zdokonalení podkladů pro větší plánovaná navýšení kapitálu.

Tady jsou podrobnosti.
          Jsme protihnutí: Jako akcionář, zaměstnanec nebo kupec domu se také stáváte součástí protihnutí proti mnoha negativním jevům v naší společnosti, které poškozují naše přežití. https://2023.pege.org/04-02/czech.htm