Znovu povolit spor

Existují "vědci pro budoucnost", ale na otázku, jak a kdy bude opět dosaženo 350 ppm CO2, se odpovídá hrobovým tichem.


Pokud ve vědě neexistuje spor, protože každá odchylka od jednotného názoru je potlačena existenci ničícími opatřeními, pak se věda zvrhne v propagandu.

Existují "vědci pro budoucnost", ale na otázku, jak a kdy bude opět dosaženo 350 ppm CO2, se odpovídá hrobovým tichem. Existují takzvaní klimatologové, kteří neznají rozdíl mezi teplotou vzduchu a teplotou země. Mimochodem, v Salcburku bylo často 60°. Žije ještě někdo v Salcburku? Jistě, těch 60° byla povrchová teplota černého auta.

Na Twitteru se objevil obrázek z televizního pořadu: 42°, smrtící vedro, do obrazu se trapně dostal i digitální ukazatel teploty vzduchu, který ukazoval 32°. Rozdíl je také v tom, jak se různé teploty zobrazují na meteorologických mapách: červená, tmavě červená, černá mají naznačovat smrtící horko. To vše už nemá s vědou nic společného, je to psychologická válka.

  70, 82, 94, 106 GW fotovoltaiky v Německu


V současné době by mělo být v Německu dosaženo 12 GW ročního rozšíření fotovoltaiky. Dnes je další neděle s mnoha hodinami záporných cen elektřiny. Lze předpokládat, že tomu tak bude brzy i ve všední dny. Plánuje se nějaké rozšíření baterií? Samozřejmě že ne, tvrzení, že v noci slunce nesvítí, je přece pravicově radikální myšlení. Něco takového může tvrdit jen putinovský troll.

  Lysenkismus nebo něco horšího?


Tady je video o Lyssenkovi, jak jeden vědec způsobil hladomor více než 50 milionů lidí.

  Protidůkazy mohou být velmi přínosné


V 90. letech se objevovaly ty nejobskurnější pojízdné výhrady s názvem elektromobily: CityEl, Peugeot 106 electrique, Think, Twike. Pak přišla zcela nová myšlenka: elektromobily musí být lepší než konvenční vozy. V roce 2003 byla založena společnost, která měla dokázat pravdivost tohoto tvrzení. V roce 2008 přišel čas: Tesla Roadster ukázala, že elektromobily mohou být i zábavné.

Historické ceny zde bohužel sahají pouze do roku 2010. Nicméně i při vstupu do Tesly v roce 2010 byste tuto investici více než zdvojnásobili.

Tesla byla víc než jen "Vyrábíme skvělý sportovní elektromobil". Tesla je víc než "Vyrábíme nejprodávanější auto na světě". To, zda se Tesla stane největším nebo druhým největším výrobcem automobilů na světě, závisí pouze na společnosti BYD. Toyota a Volkswagen jsou v největších problémech.

Další generace GEMINI je víc než "Stavíme skvělý dům".

Přístup k programu jednoho milionu hektarů v Německu:
1 000 GW fotovoltaiky
Baterie s kapacitou 3 000 GWh
850 TWh ročního výnosu
Bydlení s nejvyšší úrovní komfortu pro 16 milionů rodin namísto směšně neefektivního pěstování kukuřice na bioplyn.
https://www.energie-bau.at/energie-wirtschaft/4458-100-erneuerbare-energie-ist-nur-ein-etappenziel

Přístup k programu 100 000 hektarů pro Rakousko:
100 GW fotovoltaiky
Baterie s kapacitou 300 GWh
85 TWh ročního výnosu
Bydlení s nejvyšší úrovní komfortu pro 1,6 milionu rodin namísto směšně neefektivního pěstování kukuřice na bioplyn.
https://www.energie-bau.at/energie-wirtschaft/4458-100-erneuerbare-energie-ist-nur-ein-etappenziel

  Článek v rubrice Energie:Stavebnictví


Energie:Bau podrobně informovala o mé prezentaci na hornorakouské konferenci starostů. Přejít na článek.

Člen sdružení věnuje sdružení svůj členský příspěvek a je rád, když je sdružení úspěšné. Pokud ne, podpořil jsem dobrou věc.

Akcionář kupuje akcie akciové společnosti. Pokud je AG úspěšná, mají jeho akcie mnohem větší hodnotu. V případě společnosti GEMINI next Generation AG je to jeho odměna za podporu dobré věci.

Jako akcionář, zaměstnanec nebo kupec domu se také stáváte součástí protipohybu proti mnoha negativním jevům v naší společnosti, které jsou namířeny proti přežití.

Nový akcionář řekl: "Já se svou velmi skromnou investicí", ale 4 000 krát 1 000 € jsou také 4 miliony za všechny investice až do otevření osady v Unkenu jako výchozího bodu pro celosvětovou expanzi.

O velkém navýšení kapitálu může rozhodnout pouze valná hromada, ale zde je uvedeno, o čem může rozhodnout představenstvo a dozorčí rada. Nový základní kapitál slouží ke zdokonalení podkladů pro větší plánovaná navýšení kapitálu.

Tady jsou podrobnosti.
          Znovu povolit spor: Existují "vědci pro budoucnost", ale na otázku, jak a kdy bude opět dosaženo 350 ppm CO2, se odpovídá hrobovým tichem. https://2023.pege.org/07-23/czech.htm