Włącz ponownie spór

Istnieją "naukowcy zajmujący się przyszłością", ale na pytanie, w jaki sposób i kiedy 350 ppm CO2 ma zostać ponownie osiągnięte, odpowiada głucha cisza.


Jeśli w nauce nie ma sporów, ponieważ każde odchylenie od jednolitej opinii jest tłumione za pomocą środków niszczących istnienie, wówczas nauka degeneruje się w propagandę.

Są "naukowcy zajmujący się przyszłością", ale na pytanie, w jaki sposób i kiedy 350 ppm CO2 zostanie ponownie osiągnięte, odpowiada drętwa cisza. Są tak zwani klimatolodzy, którzy nie znają różnicy między temperaturą powietrza a temperaturą gruntu. Nawiasem mówiąc, w Salzburgu często było 60°. Czy ktoś jeszcze mieszka w Salzburgu? Jasne, te 60° to była temperatura powierzchni czarnego samochodu.

Zdjęcie z programu telewizyjnego pojawiło się na Twitterze: 42°, śmiertelny upał, żenująco cyfrowy wyświetlacz temperatury powietrza również znalazł się na zdjęciu, pokazując 32°. Istnieje również różnica w sposobie wyświetlania różnych temperatur na mapach pogody: czerwony, ciemnoczerwony, czarny mają sugerować śmiertelny upał. Wszystko to nie ma już nic wspólnego z nauką, to wojna psychologiczna.

  70, 82, 94, 106 GW fotowoltaiki w Niemczech


Obecnie w Niemczech powinno zostać osiągnięte 12 GW rocznej ekspansji fotowoltaicznej. Dziś jest kolejna niedziela z wieloma godzinami ujemnych cen energii elektrycznej. Można przewidzieć, że wkrótce będzie tak również w dni powszednie. Jakieś plany rozbudowy baterii? Oczywiście, że nie, stwierdzenie, że słońce nie świeci w nocy jest przecież radykalnie prawicowym myśleniem. Tylko troll Putina mógłby coś takiego twierdzić.

  Łysenkizm czy coś gorszego?


Oto film o Łysence, o tym jak jeden naukowiec spowodował śmierć głodową ponad 50 milionów ludzi.

  Kontr-dowody mogą być bardzo satysfakcjonujące


W latach 90. pojawiły się najbardziej dziwaczne samochody elektryczne: CityEl, Peugeot 106 electrique, Think, Twike. Potem pojawił się zupełnie nowy pomysł: samochody elektryczne muszą być lepsze od konwencjonalnych. W 2003 r. założono firmę, która miała udowodnić prawdziwość tego twierdzenia. W 2008 roku nadszedł czas: Tesla Roadster pokazała, że samochody elektryczne mogą być również zabawne.

Historyczne ceny tutaj niestety sięgają tylko do 2010 roku. Niemniej jednak, nawet przy wejściu do Tesli w 2010 roku, inwestycja ta wzrosłaby ponad dwukrotnie.

Tesla to coś więcej niż "Budujemy świetny elektryczny samochód sportowy". Tesla to coś więcej niż "Budujemy najlepiej sprzedający się samochód na świecie". To, czy Tesla stanie się największym czy drugim co do wielkości producentem samochodów na świecie, zależy tylko od BYD. Toyota i Volkswagen są w największych tarapatach.

GEMINI next Generation to coś więcej niż "Budujemy wspaniały dom".

Podejście do programu miliona hektarów w Niemczech:
1 000 GW fotowoltaiki
Akumulatory o pojemności 3 000 GWh
850 TWh rocznej wydajności
Mieszkania o najwyższym poziomie komfortu dla 16 milionów rodzin zamiast absurdalnie nieefektywnej uprawy kukurydzy na biogaz.
https://www.energie-bau.at/energie-wirtschaft/4458-100-erneuerbare-energie-ist-nur-ein-etappenziel

Podejście do programu 100 000 hektarów dla Austrii:
100 GW fotowoltaiki
Akumulatory o pojemności 300 GWh
85 TWh rocznej wydajności
Mieszkania o najwyższym poziomie komfortu dla 1,6 miliona rodzin zamiast absurdalnie nieefektywnej uprawy kukurydzy na biogaz.
https://www.energie-bau.at/energie-wirtschaft/4458-100-erneuerbare-energie-ist-nur-ein-etappenziel

  Artykuł w Energy:Construction


Energie:Bau szczegółowo zrelacjonowało moją prezentację na Konferencji Burmistrzów Górnej Austrii. Przejdź do artykułu.

Członek stowarzyszenia przekazuje swoją składkę członkowską na rzecz stowarzyszenia i jest szczęśliwy, jeśli stowarzyszenie odnosi sukcesy. Jeśli nie, wspieram dobrą sprawę.

Akcjonariusz kupuje akcje spółki akcyjnej. Jeśli AG odniesie sukces, jego akcje są warte znacznie więcej. W przypadku GEMINI next Generation AG jest to nagroda za wspieranie dobrej sprawy.

Jako udziałowiec, pracownik lub nabywca domu, stajesz się również częścią ruchu przeciwnego wielu negatywnym, anty-przeżyciowym zmianom w naszym społeczeństwie.

Nowy udziałowiec powiedział "Ja z moją bardzo skromną inwestycją", ale 4,000 razy 1,000 € to także 4 miliony na wszystkie inwestycje do momentu otwarcia osady w Unken jako punktu wyjścia do światowej ekspansji.

Jedynie Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy może podjąć decyzję o dużym podwyższeniu kapitału, ale oto, co może postanowić Zarząd i Rada Nadzorcza. Nowy kapitał zakładowy służy udoskonaleniu dokumentów dotyczących większych planowanych podwyższeń kapitału.

Oto szczegóły.
          Włącz ponownie spór: Istnieją "naukowcy zajmujący się przyszłością", ale na pytanie, w jaki sposób i kiedy 350 ppm CO2 ma zostać ponownie osiągnięte, odpowiada głucha cisza. https://2023.pege.org/07-23/polish.htm