Opätovné povolenie sporu

Existujú "vedci pre budúcnosť", ale na otázku, ako a kedy sa opäť dosiahne 350 ppm CO2, odpovedajú strohým mlčaním.


Ak vo vede neexistuje spor, pretože každá odchýlka od jednotného názoru je potláčaná existenčne ničivými opatreniami, potom sa veda zvrháva na propagandu.

Existujú "vedci pre budúcnosť", ale na otázku, ako a kedy sa opäť dosiahne 350 ppm CO2, odpovedajú strohým mlčaním. Existujú takzvaní klimatológovia, ktorí nepoznajú rozdiel medzi teplotou vzduchu a teplotou pôdy. Mimochodom, v Salzburgu bolo často 60°. Žije ešte niekto v Salzburgu? Iste, tých 60° bola povrchová teplota čierneho auta.

Na Twitteri sa objavil obrázok z televízneho programu: 42°, smrteľné teplo, do obrazu sa dostal aj digitálny displej teploty vzduchu, ktorý ukazoval 32°. Rozdiel je aj v tom, ako sa rôzne teploty zobrazujú na meteorologických mapách: červená, tmavočervená, čierna majú naznačovať smrteľné teplo. Toto všetko už nemá nič spoločné s vedou, je to psychologická vojna.

  70, 82, 94, 106 GW fotovoltaiky v Nemecku


V súčasnosti by sa mal v Nemecku dosiahnuť ročný výkon 12 GW. Dnes je ďalšia nedeľa s mnohými hodinami záporných cien elektriny. Dá sa predpokladať, že čoskoro to bude platiť aj pre pracovné dni. Plánuje sa nejaké rozšírenie batérií? Samozrejme, že nie, tvrdenie, že slnko v noci nesvieti, je predsa len pravicovo radikálne myslenie. Niečo také môže tvrdiť len Putinov troll.

  Lyssenkoizmus alebo niečo horšie?


Tu je video o Lyssenkovi, ako jeden vedec spôsobil hladomor viac ako 50 miliónov ľudí.

  Kontradôkazy môžu byť veľmi užitočné


V 90. rokoch existovali tie najobskúrnejšie pojazdné výhrady s názvom elektromobily: CityEl, Peugeot 106 electrique, Think, Twike. Potom prišla úplne nová myšlienka: elektromobily musia byť lepšie ako bežné autá. V roku 2003 bola založená spoločnosť, ktorá mala dokázať pravdivosť tohto tvrdenia. V roku 2008 prišiel čas: Tesla Roadster ukázala, že elektromobily môžu byť aj zábavné.

Historické ceny tu bohužiaľ siahajú len do roku 2010. Napriek tomu by ste aj pri vstupe do spoločnosti Tesla v roku 2010 túto investíciu viac ako zdvojnásobili.

Tesla bola viac než len "Vyrábame skvelé športové elektrické auto". Tesla je viac ako "Vyrábame najpredávanejšie auto na svete". To, či sa Tesla stane najväčším alebo druhým najväčším výrobcom automobilov na svete, závisí len od BYD. Toyota a Volkswagen majú najväčšie problémy.

Nová generácia GEMINI je viac ako "Postavíme skvelý dom".

Prístup k programu milión hektárov v Nemecku:
1 000 GW fotovoltaiky
Batérie s kapacitou 3 000 GWh
850 TWh ročného výnosu
Bývanie s najvyšším komfortom pre 16 miliónov rodín namiesto absurdne neefektívneho pestovania kukurice na bioplyn.
https://www.energie-bau.at/energie-wirtschaft/4458-100-erneuerbare-energie-ist-nur-ein-etappenziel

Prístup k programu 100 000 hektárov pre Rakúsko:
100 GW fotovoltaiky
300 GWh batérie
85 TWh ročného výnosu
Bývanie s najvyšším komfortom pre 1,6 milióna rodín namiesto absurdne neefektívneho pestovania kukurice na bioplyn.
https://www.energie-bau.at/energie-wirtschaft/4458-100-erneuerbare-energie-ist-nur-ein-etappenziel

  Článok v kategórii Energy:Construction


Energie:Bau podrobne informovala o mojej prezentácii na konferencii starostov Horného Rakúska. Prejsť na článok.

Člen združenia venuje združeniu svoj členský príspevok a je rád, ak je združenie úspešné. Ak nie, podporil som dobrú vec.

Akcionár kupuje akcie akciovej spoločnosti. Ak je AG úspešná, jeho akcie majú oveľa väčšiu hodnotu. V prípade spoločnosti GEMINI next Generation AG je to jeho odmena za podporu dobrej veci.

Ako akcionár, zamestnanec alebo kupujúci bytu sa zároveň stávate súčasťou protipohybu proti mnohým negatívnym javom v našej spoločnosti, ktoré sú proti prežitiu.

Nový akcionár povedal: "Ja so svojou veľmi skromnou investíciou", ale 4 000 krát 1 000 € sú tiež 4 milióny za všetky investície až do otvorenia osady v Unkene ako východiskového bodu pre celosvetovú expanziu.

O veľkých navýšeniach kapitálu môže rozhodnúť len valné zhromaždenie, ale tu je to, o čom môže rozhodnúť predstavenstvo a dozorná rada. Nové základné imanie slúži na zdokonalenie podkladov pre väčšie plánované navýšenia kapitálu.

Tu sú podrobnosti.
          Opätovné povolenie sporu: Existujú "vedci pre budúcnosť", ale na otázku, ako a kedy sa opäť dosiahne 350 ppm CO2, odpovedajú strohým mlčaním. https://2023.pege.org/07-23/slovak.htm