Anlaşmazlığı tekrar etkinleştirin

"Geleceğin bilim insanları" var, ancak 350 ppm CO2'ye nasıl ve ne zaman tekrar ulaşılacağı sorusu ağır bir sessizlikle yanıtlanıyor.


Eğer bilimde tartışma yoksa, çünkü ortak bir görüşten her sapma varoluşu yok edici önlemlerle bastırılıyorsa, o zaman bilim propagandaya dönüşür.

"Geleceğin bilim insanları" var, ancak 350 ppm CO2'ye nasıl ve ne zaman ulaşılacağı sorusu, tekdüze bir sessizlikle yanıtlanıyor. Hava sıcaklığı ile yer sıcaklığı arasındaki farkı bilmeyen sözde iklim bilimciler var. Bu arada, Salzburg'da hava çoğu zaman 60° olmuştur. Hâlâ Salzburg'da yaşayan var mı? Elbette, 60° siyah bir arabanın yüzey sıcaklığıydı.

Twitter'da bir TV programından bir resim yayınlandı: 42°, ölümcül sıcaklık, utanç verici bir şekilde hava sıcaklığının dijital göstergesi de resme girdi ve 32°'yi gösterdi. Hava durumu haritalarında farklı sıcaklıkların gösterilme biçiminde de bir farklılık var: kırmızı, koyu kırmızı ve siyahın ölümcül sıcaklığa işaret ettiği varsayılıyor. Tüm bunların artık bilimle bir ilgisi yok, bunlar psikolojik savaş.

  70, 82, 94, 106 Almanya'da GW fotovoltaik


Şu anda Almanya'da yıllık 12 GW'lık fotovoltaik genişlemeye ulaşılması gerekiyor. Bugün, elektrik fiyatlarının saatlerce negatif olduğu bir Pazar günü daha. Bu durumun yakında hafta içi günlerde de yaşanacağı öngörülebilir. Batarya genişletme planları var mı? Elbette hayır, güneşin geceleri parlamadığı ifadesi sonuçta sağcı radikal düşüncedir. Böyle bir şeyi ancak bir Putin trolü iddia edebilir.

  Lyssenkoizm mi yoksa daha kötüsü mü?


İşte Lyssenko ile ilgili bir video, tek bir bilim adamının 50 milyondan fazla insanın açlıktan ölmesine nasıl neden olduğunu anlatıyor.

  Karşı kanıtlar çok faydalı olabilir


90'lı yıllarda, elektrikli otomobiller olarak adlandırılan en tuhaf tekerlekli feragatnameler vardı: CityEl, Peugeot 106 electrique, Think, Twike. Sonra tamamen yeni bir fikir ortaya çıktı: elektrikli arabalar geleneksel arabalardan daha iyi olmak zorundaydı. 2003 yılında bu iddianın doğruluğunu kanıtlamak için bir şirket kuruldu. 2008'de artık zamanı gelmişti: Tesla Roadster elektrikli otomobillerin de eğlenceli olabileceğini gösterdi.

Buradaki tarihsel fiyatlar ne yazık ki sadece 2010 yılına kadar uzanıyor. Bununla birlikte, 2010 yılında Tesla'ya giriş yapsanız bile, bu yatırımı iki katından fazla artırmış olursunuz.

Tesla, "Harika bir elektrikli spor araba üretiyoruz "dan daha fazlasıydı. Tesla, "Dünyanın en çok satan otomobilini üretiyoruz "dan daha fazlasıdır. Tesla'nın dünyanın en büyük ya da ikinci büyük otomobil üreticisi olması sadece BYD'ye bağlı. Toyota ve Volkswagen'in başı büyük dertte.

İKİZLER Yeni Nesil "Harika bir ev inşa ediyoruz "dan daha fazlasıdır.

Almanya'daki bir milyon hektarlık programa yaklaşım:
1.000 GW fotovoltaik
3.000 GWh batarya
850 TWh yıllık verim
Biyogaz için gülünç derecede verimsiz mısır ekimi yerine 16 milyon aile için en üst düzeyde konfora sahip konutlar.
https://www.energie-bau.at/energie-wirtschaft/4458-100-erneuerbare-energie-ist-nur-ein-etappenziel

Avusturya için 100.000 hektarlık programa yaklaşım:
100 GW fotovoltaik
300 GWh bataryalar
85 TWh yıllık verim
Biyogaz için gülünç derecede verimsiz mısır ekimi yerine 1,6 milyon aile için en üst düzeyde konfora sahip konutlar.
https://www.energie-bau.at/energie-wirtschaft/4458-100-erneuerbare-energie-ist-nur-ein-etappenziel

  Energy:Construction'da Makale


Energie:Bau, Yukarı Avusturya Belediye Başkanları Konferansı'nda yaptığım sunum hakkında ayrıntılı bir rapor hazırladı. Makaleye git.

Bir dernek üyesi üyelik aidatını derneğe bağışlar ve dernek başarılı olursa mutlu olur. Olmazsa da iyi bir amaca destek vermiş olurum.

Bir hissedar halka açık bir limited şirketten hisse satın alır. Eğer AG başarılı olursa, hisseleri çok daha değerli olur. GEMINI Yeni Nesil AG'nin durumunda, iyi bir amacı desteklemenin ödülüdür.

Bir hissedar, çalışan veya ev sahibi olarak, toplumumuzdaki birçok olumsuz, hayatta kalma karşıtı gelişmeye karşı karşı hareketin de bir parçası olursunuz.

Yeni bir hissedar "Çok mütevazı yatırımımla ben" dedi, ancak 4.000 çarpı 1.000 €, dünya çapında genişleme için bir başlangıç noktası olarak Unken'deki yerleşimin açılışına kadar tüm yatırımlar için de 4 milyon €'dur.

Büyük sermaye artışlarına yalnızca Yıllık Genel Kurul karar verebilir, ancak Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu'nun karar verebileceği hususlar şunlardır. Yeni sermaye, planlanan daha büyük sermaye artışları için belgelerin mükemmelleştirilmesine hizmet eder.

İşte ayrıntılar.
          Anlaşmazlığı tekrar etkinleştirin: "Geleceğin bilim insanları" var, ancak 350 ppm CO2'ye nasıl ve ne zaman tekrar ulaşılacağı sorusu ağır bir sessizlikle yanıtlanıyor. https://2023.pege.org/07-23/turkish.htm