Grecja i Maroko

Za wszelką cenę należy zapobiec nakładaniu przez polityków dalszych ograniczeń na dostępne grunty budowlane, ponieważ w przeciwnym razie mieszkania staną się niedostępne.
  Grecja i Maroko


Dwie katastrofy od ostatniego biuletynu: Powodzie w Grecji i trzęsienie ziemi w Maroku. Istnieją mapy powodzi dla każdej gminy w Austrii. Wystarczy wyszukać "mapa powodziowa nazwa miejscowości". Z pewnością podobne mapy istnieją w Grecji.

Oto film o powodzi. Z pewnością mapa powodziowa dla tego obszaru nie pokazuje 3 do 4 m.

  Jaki procent wszystkich rozliczeń?


Jaki procent wszystkich obszarów osadniczych mógłby zostać zalany w ten sposób podczas ekstremalnych opadów deszczu? Co pozostałoby po ponownej ocenie ryzyka powodziowego? Jak mogą kształtować się stawki ubezpieczeniowe? Jak będą kształtować się ceny gruntów, jeśli kilka procent obszarów osadniczych zostanie wyeliminowanych z powodu zagrożenia powodziowego? Podaż i popyt determinują cenę. Jeśli część podaży zostanie wyeliminowana, ceny eksplodują.

  Opcja Venezia


Za wszelką cenę należy zapobiec nakładaniu przez polityków dalszych ograniczeń na dostępne grunty budowlane, ponieważ w przeciwnym razie mieszkania staną się dla wielu nieosiągalne cenowo. Zdanie "należy chronić ludzi przed ich głupotą budowania na terenach zagrożonych powodzią" musi zostać stanowczo odrzucone. Zdanie to obejmuje bezdomnych w namiotach, ponieważ mieszkania staną się dla wielu nieosiągalne.

Właściwą odpowiedzią jest Option Venezia, pływający dom nowej generacji GEMINI. Oczywiście nie tylko dom, ale także garaż lub CarPort. Przygotowania do kolejnego filmu o domu GEMINI następnej generacji rozpoczęły się już w połowie sierpnia: wielka powódź. Jednohektarowa osada została zalana do wysokości 4,5 m, tak wysoko jak w tym filmie z Grecji. Nowy film będzie gotowy w listopadzie.

  Kamienne domy pułapki śmierci


Kilka lat temu w Chorwacji, potem w Turcji, teraz w Maroku: kamienne domy pułapki śmierci. Mieszkanie w takim domu jest jak gra w rosyjską ruletkę: będzie trzęsienie ziemi czy nie? Oczywiście drewniane domy mogą być zbudowane o wiele bardziej odporne na trzęsienia ziemi niż domy kamienne. Ale skąd wziąć tyle drewna? To fundamentalne pytanie: biologiczny czy techniczny obieg surowców.

Cykl biologiczny w tym przypadku oznacza, że rosną tam drzewa. Drzewa te są przetwarzane na materiał budowlany. W pewnym momencie zbudowany z nich budynek jest ponownie burzony, a drewno gnije. CO2 wytwarzany w tym procesie jest pochłaniany przez rosnące drzewa, a węgiel jest wykorzystywany do wzrostu.

Cykl techniczny oznacza, że pod koniec cyklu użytkowania wszystko jest poddawane recyklingowi za pomocą systemów technicznych. Na przykład ściany ze stali i PU oraz stalowa rama domu. Jeśli recykling odbywa się za pomocą energii słonecznej, potrzeba do tego znacznie mniej ziemi niż w przypadku recyklingu biologicznego: Więcej ziemi pozostaje dla natury. Plantacje drewna można uznać za naturę tylko w ograniczonym zakresie.

  Optymizm w czasach upadku


Jakie perspektywy na przyszłość można wymienić dla dzisiejszych dzieci? Większość społeczeństwa ma skrajnie negatywne poglądy na przyszłość. Dotyczy to samego mieszkania, które jest centralną potrzebą każdego człowieka. Zapytanie "mieszkania Niemcy" w wynikach wyszukiwania przynosi jedynie raporty o katastrofach. Problemów nie da się już przezwyciężyć konwencjonalnymi metodami. Potrzebne jest zupełnie nowe podejście.

Jeśli wesprzesz te zupełnie nowe sposoby myślenia, kupując akcje, to za kilka lat nie tylko będziesz mógł powiedzieć "przyczyniłem się do tego", ale prawdopodobnie będziesz mógł również oczekiwać znacznego wzrostu wartości tych akcji.  Zostań akcjonariuszem GEMINI next Generation AG


Członek stowarzyszenia przekazuje swoją składkę członkowską na rzecz stowarzyszenia i jest szczęśliwy, jeśli stowarzyszenie odnosi sukcesy. Jeśli nie, wspieram dobrą sprawę.

Akcjonariusz kupuje akcje spółki akcyjnej. Jeśli AG odniesie sukces, jego akcje są warte znacznie więcej. W przypadku GEMINI next Generation AG jest to nagroda za wspieranie dobrej sprawy.

Jako udziałowiec, pracownik lub nabywca domu, stajesz się również częścią ruchu przeciwnego wielu negatywnym, anty-przeżyciowym zmianom w naszym społeczeństwie.

Nowy udziałowiec powiedział "Ja z moją bardzo skromną inwestycją", ale 4,000 razy 1,000 € to także 4 miliony na wszystkie inwestycje do momentu otwarcia osady w Unken jako punktu wyjścia do światowej ekspansji.

Jedynie Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy może podjąć decyzję o dużym podwyższeniu kapitału, ale oto, co może postanowić Zarząd i Rada Nadzorcza. Nowy kapitał zakładowy służy udoskonaleniu dokumentów dotyczących większych planowanych podwyższeń kapitału.

Od ostatniego biuletynu pojawiło się 5 nowych akcjonariuszy i 15 800 euro więcej na rachunku depozytowym na podwyższenie kapitału. Istnieje program nagród za polecenie akcji. Dwóch nowych akcjonariuszy zostało akcjonariuszami dzięki temu programowi.

Oto szczegóły.
          Grecja i Maroko: Za wszelką cenę należy zapobiec nakładaniu przez polityków dalszych ograniczeń na dostępne grunty budowlane, ponieważ w przeciwnym razie mieszkania staną się niedostępne. https://2023.pege.org/09-10/polish.htm