Zanik kultury w doradztwie technicznym

Odwiedziłem dużą sieć sklepów z elektroniką, nazwa jest całkowicie nieistotna, ponieważ nie byłoby znaczącej różnicy dla innych.


Po wszystkich wstrząsających tematach ostatniego biuletynu, bardzo osobisty temat dotyczący sprzętu technicznego.

W jaki sposób laik techniczny może zdobyć odpowiedni sprzęt? Przez sprzedawcę w specjalistycznym sklepie. Tak przynajmniej było kiedyś. Dziś nie jest tak ani z wiedzą sprzedawcy, ani z asortymentem.

  Nowy notebook z portem USB-C PD


Od 1992 roku do tego zakupu kupiłem 20 notebooków dla siebie i mojej rodziny. Do wszystkich z nich miałem dodatkowe urządzenia, aby obsługiwać je również w samochodzie. Daje to całkiem sporą liczbę zasilaczy. Wszystkie oczywiście z unikalnymi wtyczkami tylko od producenta. Promykiem nadziei był fakt, że 2 Acer'y z 2004 i 4 z 2016 miały taką samą wtyczkę. ASUS 2010 i 2020 miały inne wtyczki.

Krótko mówiąc, panował chaos jak przed wprowadzeniem regulacji dotyczących wtyczek USB do telefonów komórkowych. Każdy producent miał inną, bardzo specjalną wtyczkę. W tamtych czasach, a było to zaledwie 15 lat temu, miałem w samochodzie 3 różne ładowarki do telefonów komórkowych, które zasilały całą rodzinę.

Wtedy przynajmniej były tylko różne kable: micro USB, USB-C i kabel iPhone'a. Teraz nawet Apple jest zmuszane do korzystania z USB-C dla iPhone'a.

Niestety, taki przepis standaryzacyjny nie istnieje jeszcze dla notebooków. Standard USB-C PD osiąga obecnie do 240 watów, co jest całkowicie wystarczające do wszystkiego.

  Doradztwo i pustynia produktowa


Odwiedziłem dużą sieć sklepów z elektroniką, nazwa jest całkowicie nieistotna, ponieważ nie byłoby znaczącej różnicy dla innych.
  • Nie ma powerbanków do notebooków, więc pytanie "Jak mogę używać mojego starego powerbanku z notebookiem USB-C PD" jest już zbędne.
  • Brak kabli Volt. Kabel Volt ma bardzo popularną wtyczkę 5,5 mm z jednej strony i USB-C z drugiej. Chip w kablu informuje zasilacz USB-C PD, ile woltów powinien dostarczyć. Takie kable są dostępne w wersjach 9, 12, 15 i 20 V. Dzięki temu stare urządzenia mogą być obsługiwane przez zasilacz USB-C PD.
  • Kiedy pytam o zasilacze USB-C PD, jestem odsyłany z działu komputerowego do działu telefonów komórkowych.
Jestem pewien, że jakiś sklep z elektroniką w Chinach zabłysnąłby kompleksowym asortymentem i dobrą radą. Z drugiej strony, chiński turysta byłby prawdopodobnie zszokowany brakiem wyboru tutaj.

  Tutaj wszystkie nowe strony na ten temat


  Optymizm w czasach upadku


Jakie perspektywy na przyszłość można wymienić dla dzisiejszych dzieci? Większość społeczeństwa ma skrajnie negatywne poglądy na przyszłość. Dotyczy to samego mieszkania, które jest centralną potrzebą każdego człowieka. Zapytanie "mieszkania Niemcy" w wynikach wyszukiwania przynosi jedynie raporty o katastrofach. Problemów nie da się już przezwyciężyć konwencjonalnymi metodami. Potrzebne jest zupełnie nowe podejście.

Jeśli wesprzesz te zupełnie nowe sposoby myślenia, kupując akcje, to za kilka lat nie tylko będziesz mógł powiedzieć "przyczyniłem się do tego", ale prawdopodobnie będziesz mógł również oczekiwać znacznego wzrostu wartości tych akcji.  Zostań akcjonariuszem GEMINI next Generation AG


Członek stowarzyszenia przekazuje swoją składkę członkowską na rzecz stowarzyszenia i jest szczęśliwy, jeśli stowarzyszenie odnosi sukcesy. Jeśli nie, wspieram dobrą sprawę.

Akcjonariusz kupuje akcje spółki akcyjnej. Jeśli AG odniesie sukces, jego akcje są warte znacznie więcej. W przypadku GEMINI next Generation AG jest to nagroda za wspieranie dobrej sprawy.

Jako udziałowiec, pracownik lub nabywca domu, stajesz się również częścią ruchu przeciwnego wielu negatywnym, anty-przeżyciowym zmianom w naszym społeczeństwie.

Nowy udziałowiec powiedział "Ja z moją bardzo skromną inwestycją", ale 4,000 razy 1,000 € to także 4 miliony na wszystkie inwestycje do momentu otwarcia osady w Unken jako punktu wyjścia do światowej ekspansji.

Jedynie Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy może podjąć decyzję o dużym podwyższeniu kapitału, ale oto, co może postanowić Zarząd i Rada Nadzorcza. Nowy kapitał zakładowy służy udoskonaleniu dokumentów dotyczących większych planowanych podwyższeń kapitału.

Od ostatniego biuletynu pojawiło się 5 nowych akcjonariuszy i 15 800 euro więcej na rachunku depozytowym na podwyższenie kapitału. Istnieje program nagród za polecenie akcji. Dwóch nowych akcjonariuszy zostało akcjonariuszami dzięki temu programowi.

Oto szczegóły.
          Zanik kultury w doradztwie technicznym: Odwiedziłem dużą sieć sklepów z elektroniką, nazwa jest całkowicie nieistotna, ponieważ nie byłoby znaczącej różnicy dla innych. https://2023.pege.org/10-01/polish.htm