Teknik danışmanlıkta kültürel çürüme

Büyük bir elektronik zincirini ziyaret ettim, isim tamamen önemsiz, çünkü diğerleri için önemli bir fark olmayacaktı.


Son bültenin tüm dünyayı sarsan konularından sonra, teknik ekipmanla ilgili çok kişisel bir konu.

Meslekten olmayan bir teknik eleman uygun ekipmanı nasıl alır? Uzman mağazadaki satış elemanı aracılığıyla. En azından eskiden böyleydi. Bugün, ne satış elemanının bilgisi ne de ürün yelpazesi için durum böyle.

  USB-C PD özellikli yeni dizüstü bilgisayar


1992'den bu satın almaya kadar kendim ve ailem için 20 dizüstü bilgisayar satın aldım. Hepsi için, onları arabada çalıştırmak için ek cihazlarım da vardı. Bu da oldukça fazla güç kaynağı ünitesi anlamına geliyor. Elbette hepsinin fişleri sadece üreticiye özeldi. 2004'teki 2 Acer ve 2016'daki 4 Acer'ın aynı fişe sahip olması bir umut ışığıydı. ASUS 2010 ve 2020 farklı fişlere sahipti.

Kısacası, cep telefonları için USB fişi düzenlemesinden önceki gibi bir kaos vardı. Her üreticinin farklı, çok özel bir fişi vardı. O zamanlar, sadece 15 yıl önceydi, arabada tüm aileyi beslemek için 3 farklı cep telefonu şarj cihazım vardı.

O zamanlar en azından sadece farklı kablolar vardı: mikro USB, USB-C ve iPhone kablosu. Şimdi Apple bile iPhone için USB-C kullanmaya zorlanıyor.

Ne yazık ki, dizüstü bilgisayarlar için böyle bir standardizasyon hükmü henüz mevcut değil. USB-C PD standardı şu anda 240 watt'a kadar ulaşıyor ve bu da her şey için mükemmel bir şekilde yeterli.

  Danışmanlık ve ürün çöl


Büyük bir elektronik zincirini ziyaret ettim, isim tamamen önemsiz, çünkü diğerleri için önemli bir fark olmayacaktı.
  • Dizüstü bilgisayarlar için powerbank yok, bu nedenle "Eski powerbank'ımı USB-C PD dizüstü bilgisayarla nasıl kullanırım" sorusu zaten gereksiz.
  • Volt kablosu yok. Volt kablosunun bir tarafında çok yaygın olan 5,5 mm fiş, diğer tarafında ise USB-C bulunur. Kablodaki bir çip USB-C PD güç kaynağına kaç volt vermesi gerektiğini söyler. Bu tür kablolar 9, 12, 15 ve 20 volt olarak mevcuttur. Bu sayede eski cihazlar USB-C PD güç kaynağı ünitesiyle çalıştırılabilir.
  • USB-C PD güç adaptörlerini sorduğumda, bilgisayar bölümünden cep telefonu bölümüne gönderiliyorum.
Çin'deki bir elektronik mağazasının kapsamlı bir ürün yelpazesi ve iyi tavsiyelerle parlayacağından eminim. Tersine, Çinli bir turist muhtemelen buradaki seçeneklerin azlığı karşısında şok olacaktır.

  İşte bu konudaki tüm yeni sayfalar


  Çöküş döneminde iyimserlik


Bugünün çocukları için nasıl bir gelecek beklentisinden söz edilebilir? Toplumun çoğunluğu geleceğe dair son derece olumsuz görüşlere sahip. Bu durum, her insanın temel ihtiyacı olan barınma için de geçerli. "Konut Almanya" arama sorgusu, arama sonuçlarında sadece felaket raporlarını getiriyor. Sorunlar artık geleneksel yöntemlerle aşılamıyor. Tamamen yeni yaklaşımlara ihtiyaç var.

Bu tamamen yeni düşünce biçimlerini hisse satın alarak desteklerseniz, birkaç yıl sonra sadece "buna katkıda bulundum" demekle kalmayacak, aynı zamanda muhtemelen bu hisselerin değerinde önemli bir artış da bekleyebileceksiniz.  GEMINI Next Generation AG'nin hissedarı olun


Bir dernek üyesi üyelik aidatını derneğe bağışlar ve dernek başarılı olursa mutlu olur. Olmazsa da iyi bir amaca destek vermiş olurum.

Bir hissedar halka açık bir limited şirketten hisse satın alır. Eğer AG başarılı olursa, hisseleri çok daha değerli olur. GEMINI Yeni Nesil AG'nin durumunda, iyi bir amacı desteklemenin ödülüdür.

Bir hissedar, çalışan veya ev sahibi olarak, toplumumuzdaki birçok olumsuz, hayatta kalma karşıtı gelişmeye karşı karşı hareketin de bir parçası olursunuz.

Yeni bir hissedar "Çok mütevazı yatırımımla ben" dedi, ancak 4.000 çarpı 1.000 €, dünya çapında genişleme için bir başlangıç noktası olarak Unken'deki yerleşimin açılışına kadar tüm yatırımlar için de 4 milyon €'dur.

Büyük sermaye artışlarına yalnızca Yıllık Genel Kurul karar verebilir, ancak Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu'nun karar verebileceği hususlar şunlardır. Yeni sermaye, planlanan daha büyük sermaye artışları için belgelerin mükemmelleştirilmesine hizmet eder.

Son haber bülteninden bu yana 5 yeni hissedar ve sermaye artırımı için emanet hesabında 15.800 Avro daha bulunmaktadır. Hissenin tavsiye edilmesi için bir ödül programı bulunmaktadır. Yeni hissedarlardan ikisi bu ödül programı aracılığıyla hissedar olmuştur.

İşte ayrıntılar.
          Teknik danışmanlıkta kültürel çürüme: Büyük bir elektronik zincirini ziyaret ettim, isim tamamen önemsiz, çünkü diğerleri için önemli bir fark olmayacaktı. https://2023.pege.org/10-01/turkish.htm