Ukradená budoucnost, společnost na konci

Již téměř dvě desetiletí píši o Německu jako o "zemi těžkých starostí". Břemeno obav je tak těžké, že se téměř hroutí.
  Behaviorální věda


Poprvé jsem o velkých rozdílech mezi dvěma skupinami obyvatel četl v roce 1990. Byl to test osobnosti. Vyhodnocení testu se ptalo na určité charakteristiky: "Jste drogově závislý? Trpíte závažným chronickým onemocněním?". Poté, co to v oblasti bývalé NDR vyvolalo velký údiv, se objevila třetí příčina určitých charakteristik v testu: 40 let života v komunistickém režimu.

Nyní jsem narazil na dramatické rozdíly mezi různými skupinami obyvatelstva na samotném YouTube. Ve skutečnosti se jednalo o projekt na podporu nákupu akcií, nikoliv o projekt behaviorálního výzkumu. Proto nejsou některé detaily zachyceny tak přesně, jak by mohly být.

  2 minuty Krátký popis projektu


K dispozici je německá a anglická verze tohoto videa.Pro německou verzi byly testovány samostatné kampaně pro Rakousko, Bavorsko a zbytek Německa, každá pro německý jazyk.

CPV - míra kliknutí na zobrazení byla velmi odlišná. To znamená, že se reklama zobrazí jako nabídka videa a kolik procent na ni následně klikne, aby se na video podívalo.
  • 3,37 % pro Rakousko
  • 2,26 % pro Bavorsko
  • 1,61 % pro zbytek Německa bez Bavorska
To bylo první velké překvapení, tak velký rozdíl.Zde je rozdělení mezi Německo a Rakousko podle služby YouTube Analytics.Zde je rozdělení v rámci Německa podle služby YouTube Analytics.Na konci se na video podívalo pouze 8,1 % diváků.

CPV pro anglickou verzi byla 3,72 %. Pro USA, Kanadu, Velkou Británii, Austrálii, Nový Zéland, Čínu a Japonsko vždy pro anglickou verzi.

Na konci se na video podívalo 29,8 % diváků. To je dramatický rozdíl oproti 8,1 % u německé verze. Německé video bych musel nahrát několikrát, abych detailně zachytil chování Rakouska, Bavorska a zbytku Německa. U Německa bez Bavorska oproti vybraným anglicky mluvícím zemím je řádový rozdíl mezi tím, jak často se musí zpráva zobrazovat, než někdo video dokouká do konce.

Poselstvím je optimismus, nové technologie, nová řešení problémů, růst životní úrovně je možný. Toto poselství je v jiných zemích přijímáno řádově lépe než v Německu.

Proč občané NDR vykazovali v roce 1990 v osobnostních testech vlastnosti, které se na Západě objevovaly pouze u drogově závislých a chronicky nemocných lidí? Protože lidem v NDR bylo ve svobodném rozvoji osobnosti silně bráněno.

Proč Němci tak odmítají optimismus, nové technologie a nová řešení problémů? To by byla skvělá témata pro výzkum, skvělá témata pro disertační práce, ale nepíší se kvůli strachu ze zničení kariéry. Mohu jen vyslovit určité domněnky:

  Pochybovači o těžké váze


Již téměř dvě desetiletí píši o Německu jako o "zemi těžkých starostí". Břemeno obav je tak těžké, že se téměř hroutí. Na každé řešení se vymýšlí nespočet problémů. Všiml jsem si toho zejména v době testování elektrických skútrů v letech 2006 až 2011. Stále častěji jsem byl v diskusích napadán "To není možné, to je všechno vymyšlené". Ano, byly tu mé reálné testy a byly tu vymyšlené problémy těžkooděnců pochybovačů, že mé reálné testy prostě nejsou možné.

  Neustálé spoření Omezující odříkání Kázání


Skutečným problémem je, že musíme přejít na obnovitelné zdroje energie. Existuje německý energetický obrat, kde ti idioti zapomněli na baterie. Jediné "řešení", které se neustále hlásá, je šetření, omezování, odříkání, a když se kazatelé dostanou k moci, tak to brutálně prosadí.

Někdo si dokonce namlouvá, že se jedná o velký vývozní artikl, že svět by měla uzdravit německá příroda.

  Kázání o věčné vině a pokání


U většiny z nich se jedná již o generaci jejich prarodičů. Většina z těch, kteří žijí nyní, neměla v roce 1933 volební právo, takže nemohli nic ovlivnit. Přesto dominuje německé politice jako žádné jiné téma.

"Musíme přijmout uprchlíky, ať to stojí, co to stojí". Existují studie o tom, jak se těmto uprchlíkům daří? Ano, existují v jednotlivých případech, a to soudními psychiatry, kteří potvrzují nepříčetnost.

  Důvod k optimismu jako nejdůležitější nápravný prostředek


Je velmi důležité tuto náladu změnit. Dům nové generace GEMINI, program 1 milion hektarů půdy pro energetiku v Německu budou skvělým řešením problémů, ale právě teď by to byly léky na velký pesimismus společnosti.

  Průzkum veřejného mínění


Předpokládejme, že měsíční výdaje na domácnost, vytápění, ohřev vody, nabíjení elektromobilu a splátku úvěru na dům by činily 900 EUR měsíčně. Dále je zde financování stavebního pozemku.

Přejděte na průzkum veřejného mínění zde.

Prosíme o účast, bude probíhat ještě týden, v příštím zpravodaji uvedu výsledky.

  Optimismus v době kolapsu


Jaké vyhlídky do budoucna mohou mít dnešní děti? Většina společnosti má na budoucnost jen velmi negativní názory. To se týká pouze bydlení, které je hlavní potřebou každého člověka. Na vyhledávací dotaz "bydlení Německo" se ve výsledcích vyhledávání objevují pouze katastrofické zprávy. Problémy již nelze překonat běžnými metodami. Je zapotřebí zcela nových přístupů.

Pokud tyto zcela nové způsoby myšlení podpoříte nákupem akcií, pak si za několik let budete moci nejen říci "přispěl jsem k tomu", ale pravděpodobně se budete moci těšit i na značný nárůst hodnoty těchto akcií.  Staňte se akcionářem společnosti GEMINI next Generation AG


Člen sdružení věnuje sdružení svůj členský příspěvek a je rád, když je sdružení úspěšné. Pokud ne, podpořil jsem dobrou věc.

Akcionář kupuje akcie akciové společnosti. Pokud je AG úspěšná, mají jeho akcie mnohem větší hodnotu. V případě společnosti GEMINI next Generation AG je to jeho odměna za podporu dobré věci.

Jako akcionář, zaměstnanec nebo kupec domu se také stáváte součástí protipohybu proti mnoha negativním jevům v naší společnosti, které jsou namířeny proti přežití.

Nový akcionář řekl: "Já se svou velmi skromnou investicí", ale 4 000 krát 1 000 € jsou také 4 miliony za všechny investice až do otevření osady v Unkenu jako výchozího bodu pro celosvětovou expanzi.

O velkém navýšení kapitálu může rozhodnout pouze valná hromada, ale zde je uvedeno, o čem může rozhodnout představenstvo a dozorčí rada. Nový základní kapitál slouží ke zdokonalení podkladů pro větší plánovaná navýšení kapitálu.

Od posledního vydání zpravodaje přibylo 5 nových akcionářů a na depozitním účtu přibylo 15 800 EUR na navýšení kapitálu. Za doporučení akcie je připraven program odměn. Dva z nových akcionářů se stali akcionáři díky tomuto programu odměn.

Tady jsou podrobnosti.
          Ukradená budoucnost, společnost na konci: Již téměř dvě desetiletí píši o Německu jako o "zemi těžkých starostí". Břemeno obav je tak těžké, že se téměř hroutí. https://2023.pege.org/10-22/czech.htm