Skradziona przyszłość, społeczeństwo u kresu

Od prawie dwóch dekad piszę o Niemczech jako o "kraju ciężkich trosk". Ciężar obaw jest tak duży, że prawie się załamują.
  Nauki behawioralne


Po raz pierwszy przeczytałem o poważnych różnicach między dwiema grupami populacji w 1990 r. Przeprowadzono wówczas test osobowości. W ocenie testu pytano o pewne cechy: "Czy jesteś uzależniony od narkotyków? Czy cierpisz na poważną chorobę przewlekłą?". Po tym, jak wywołało to duże zdziwienie na obszarze byłej NRD, pojawiła się trzecia przyczyna pewnych cech w teście: 40 lat życia w reżimie komunistycznym.

Teraz natknąłem się na dramatyczne różnice między różnymi grupami populacji na samym YouTube. W rzeczywistości był to projekt promujący zakup akcji, a nie projekt dotyczący badań behawioralnych. Dlatego niektóre szczegóły nie są tak dokładnie uchwycone, jak mogłyby być.

  2 minuty Krótki opis projektu


Istnieje niemiecka i angielska wersja tego filmu.W przypadku wersji niemieckiej przetestowano oddzielne kampanie dla Austrii, Bawarii i reszty Niemiec, każda w języku niemieckim.

CPV - współczynnik kliknięć do obejrzenia był bardzo różny. Oznacza to, że reklama pojawia się jako sugestia wideo i ile procent klika ją, aby obejrzeć wideo.
  • 3,37% dla Austrii
  • 2,26% dla Bawarii
  • 1,61% dla reszty Niemiec bez Bawarii
To była pierwsza wielka niespodzianka, tak duża różnica.Oto podział na Niemcy i Austrię według YouTube Analytics.Oto podział w Niemczech według YouTube Analytics.Do końca wideo obejrzało tylko 8,1% widzów.

CPV dla wersji angielskiej wyniósł 3,72%. Dla USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii, Chin i Japonii dla języka angielskiego.

Do końca wideo obejrzało 29,8% widzów. To dramatyczna różnica w porównaniu z 8,1% niemieckiej wersji. Musiałbym przesłać niemieckie wideo kilka razy, aby szczegółowo uchwycić zachowanie Austrii, Bawarii i reszty Niemiec. W przypadku Niemiec bez Bawarii w porównaniu z wybranymi krajami anglojęzycznymi istnieje rząd wielkości różnicy między tym, jak często wiadomość musi być wyświetlana, zanim ktoś obejrzy wideo do końca.

Przesłanie jest optymistyczne, nowe technologie, nowe rozwiązania problemów, wzrost standardu życia jest możliwy. To przesłanie jest odbierane o rząd wielkości lepiej w innych krajach niż w Niemczech.

Dlaczego w 1990 roku obywatele NRD wykazywali w testach osobowości cechy, które na Zachodzie występowały jedynie u narkomanów i osób przewlekle chorych? Ponieważ ludziom w NRD poważnie utrudniano swobodny rozwój osobowości.

Dlaczego Niemcy tak bardzo odrzucają optymizm, nowe technologie i nowe rozwiązania problemów? To byłyby świetne tematy badawcze, świetne tematy na dysertacje, ale nie pisze się ich ze strachu przed zniszczeniem sobie kariery. Mogę jedynie poczynić pewne założenia:

  Wątpliwości dotyczące wagi ciężkiej


Od prawie dwóch dekad piszę o Niemczech jako o "kraju ciężkich trosk". Ciężar zmartwień jest tak duży, że prawie się załamują. Dla każdego rozwiązania wymyślane są niezliczone problemy. Zauważyłem to szczególnie w czasie moich testów skuterów elektrycznych w latach 2006-2011. Coraz częściej byłem atakowany w dyskusjach "To niemożliwe, to wszystko wymyślone". Tak, były moje prawdziwe testy i były zmyślone problemy, z którymi borykali się wątpiący, że moje prawdziwe testy są po prostu niemożliwe.

  Ciągłe oszczędzanie ograniczające wyrzeczenie się kazań


Prawdziwym problemem jest to, że musimy przejść na energię odnawialną. Jest niemiecki zwrot energetyczny, gdzie idioci zapomnieli o bateriach. Jedyne "rozwiązanie", które jest nieustannie głoszone, to oszczędzanie, ograniczanie, wyrzekanie się, a kiedy kaznodzieje dochodzą do władzy, brutalnie to egzekwują.

Można nawet ulec złudzeniu, że jest to wielki artykuł eksportowy, że świat powinien zostać uzdrowiony przez niemiecką naturę.

  Kazania o wieczystej winie i pokucie


Dla większości z nich było to już pokolenie ich dziadków. Większość osób żyjących obecnie nie była uprawniona do głosowania w 1933 r., więc nie mogła wywierać żadnego wpływu. Niemniej jednak dominuje on w niemieckiej polityce jak żaden inny temat.

To "musimy przyjąć uchodźców, bez względu na koszty". Czy istnieją badania dotyczące tego, jak radzą sobie ci uchodźcy? Tak, w indywidualnych przypadkach są prowadzone przez psychiatrów sądowych, którzy orzekają niepoczytalność.

  Powód do optymizmu jako najważniejszy środek zaradczy


Bardzo ważne jest, aby odwrócić ten nastrój. Dom następnej generacji GEMINI, program 1 miliona hektarów ziemi pod energię dla Niemiec będą świetnymi rozwiązaniami problemów, ale w tej chwili byłyby to lekarstwa na wielki pesymizm społeczeństwa.

  Badanie opinii publicznej


Załóżmy, że miesięczne wydatki na gospodarstwo domowe, ogrzewanie pomieszczeń, ciepłą wodę, ładowanie samochodu elektrycznego i ratę kredytu na dom wyniosłyby 900 € miesięcznie. Do tego dochodzi finansowanie działki budowlanej.

Przejdź do badania opinii tutaj.

Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie, który potrwa jeszcze tydzień, a jego wyniki przedstawię w następnym newsletterze.

  Optymizm w czasach upadku


Jakie perspektywy na przyszłość można wymienić dla dzisiejszych dzieci? Większość społeczeństwa ma skrajnie negatywne poglądy na przyszłość. Dotyczy to samego mieszkania, które jest centralną potrzebą każdego człowieka. Zapytanie "mieszkania Niemcy" w wynikach wyszukiwania przynosi jedynie raporty o katastrofach. Problemów nie da się już przezwyciężyć konwencjonalnymi metodami. Potrzebne jest zupełnie nowe podejście.

Jeśli wesprzesz te zupełnie nowe sposoby myślenia, kupując akcje, to za kilka lat nie tylko będziesz mógł powiedzieć "przyczyniłem się do tego", ale prawdopodobnie będziesz mógł również oczekiwać znacznego wzrostu wartości tych akcji.  Zostań akcjonariuszem GEMINI next Generation AG


Członek stowarzyszenia przekazuje swoją składkę członkowską na rzecz stowarzyszenia i jest szczęśliwy, jeśli stowarzyszenie odnosi sukcesy. Jeśli nie, wspieram dobrą sprawę.

Akcjonariusz kupuje akcje spółki akcyjnej. Jeśli AG odniesie sukces, jego akcje są warte znacznie więcej. W przypadku GEMINI next Generation AG jest to nagroda za wspieranie dobrej sprawy.

Jako udziałowiec, pracownik lub nabywca domu, stajesz się również częścią ruchu przeciwnego wielu negatywnym, anty-przeżyciowym zmianom w naszym społeczeństwie.

Nowy udziałowiec powiedział "Ja z moją bardzo skromną inwestycją", ale 4,000 razy 1,000 € to także 4 miliony na wszystkie inwestycje do momentu otwarcia osady w Unken jako punktu wyjścia do światowej ekspansji.

Jedynie Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy może podjąć decyzję o dużym podwyższeniu kapitału, ale oto, co może postanowić Zarząd i Rada Nadzorcza. Nowy kapitał zakładowy służy udoskonaleniu dokumentów dotyczących większych planowanych podwyższeń kapitału.

Od ostatniego biuletynu pojawiło się 5 nowych akcjonariuszy i 15 800 euro więcej na rachunku depozytowym na podwyższenie kapitału. Istnieje program nagród za polecenie akcji. Dwóch nowych akcjonariuszy zostało akcjonariuszami dzięki temu programowi.

Oto szczegóły.
          Skradziona przyszłość, społeczeństwo u kresu: Od prawie dwóch dekad piszę o Niemczech jako o "kraju ciężkich trosk". Ciężar obaw jest tak duży, że prawie się załamują. https://2023.pege.org/10-22/polish.htm