Ukradnutá budúcnosť, spoločnosť na konci

Už takmer dve desaťročia píšem o Nemecku ako o "krajine ťažkých starostí". Ťarcha obáv je taká ťažká, že sa takmer zrúti.
  Behaviorálna veda


Prvýkrát som čítal o veľkých rozdieloch medzi dvoma skupinami obyvateľstva v roku 1990. Bol to test osobnosti. Pri vyhodnocovaní testu sa pýtali na určité charakteristiky: "Ste drogovo závislý? Máte vážne chronické ochorenie?". Po tom, čo to v oblasti bývalej NDR vyvolalo veľký údiv, sa objavila tretia príčina určitých charakteristík v teste: 40 rokov života v komunistickom režime.

Teraz som sa stretol s dramatickými rozdielmi medzi rôznymi skupinami obyvateľstva na samotnom YouTube. V skutočnosti išlo o projekt na podporu nákupu akcií a nie o projekt zameraný na výskum správania. Preto niektoré detaily nie sú zachytené tak presne, ako by mohli byť.

  2 minúty Krátky opis projektu


K dispozícii je nemecká a anglická verzia tohto videa.Pre nemeckú verziu sa testovali samostatné kampane pre Rakúsko, Bavorsko a zvyšok Nemecka, každá pre nemecký jazyk.

CPV - miera kliknutí na zobrazenie bola veľmi odlišná. To znamená, že reklama sa zobrazí ako návrh videa a koľko percent na ňu následne klikne, aby si pozrelo video.
  • 3,37 % pre Rakúsko
  • 2,26 % pre Bavorsko
  • 1,61 % pre zvyšok Nemecka bez Bavorska
To bolo prvé veľké prekvapenie, taký veľký rozdiel.Tu je rozdelenie medzi Nemecko a Rakúsko podľa služby YouTube Analytics.Tu je rozdelenie v rámci Nemecka podľa služby YouTube Analytics.Na konci si video pozrelo len 8,1 % divákov.

CPV pre anglickú verziu bola 3,72 %. V prípade USA, Kanady, Spojeného kráľovstva, Austrálie, Nového Zélandu, Číny a Japonska v prípade anglickej verzie.

Na konci si video pozrelo 29,8 % divákov. To je dramatický rozdiel oproti 8,1 % v prípade nemeckej verzie. Nemecké video by som musel nahrať niekoľkokrát, aby som podrobne zachytil správanie Rakúska, Bavorska a zvyšku Nemecka. Pri Nemecku bez Bavorska oproti vybraným anglicky hovoriacim krajinám je rádový rozdiel medzi tým, ako často sa musí správa zobrazovať, kým si niekto pozrie video do konca.

Posolstvom je optimizmus, nové technológie, nové riešenia problémov, zvyšovanie životnej úrovne je možné. Toto posolstvo sa v iných krajinách prijíma rádovo lepšie ako v Nemecku.

Prečo občania NDR vykazovali v roku 1990 v osobnostných testoch vlastnosti, ktoré sa na Západe vyskytovali len u drogovo závislých a chronicky chorých ľudí? Pretože ľuďom v NDR sa výrazne bránilo v slobodnom rozvoji osobnosti.

Prečo Nemci tak odmietajú optimizmus, nové technológie a nové riešenia problémov? Boli by to skvelé témy na výskum, skvelé témy na dizertačné práce, ale nepíšu sa zo strachu, že si zničia kariéru. Môžem vysloviť len niekoľko predpokladov:

  Pochybovači v ťažkej váhe


Už takmer dve desaťročia píšem o Nemecku ako o "krajine ťažkých starostí". Ťarcha obáv je taká ťažká, že sa takmer zrúti. Na každé riešenie sa vymýšľa nespočetné množstvo problémov. Všimol som si to najmä v čase testovania elektrických skútrov v rokoch 2006 až 2011. Častejšie som bol v diskusiách napádaný: "To nie je možné, to je všetko vymyslené". Áno, boli tam moje reálne testy a boli tam vymyslené problémy ťažkoodených pochybovačov, že moje reálne testy jednoducho nie sú možné.

  Neustále šetrenie Obmedzujúce zriekanie sa kázní


Skutočným problémom je, že musíme prejsť na obnoviteľné zdroje energie. Existuje nemecký energetický obrat, kde idioti zabudli na batérie. Jediné "riešenie", ktoré sa neustále hlása, je šetrenie, obmedzovanie, zriekanie sa, a keď sa kazatelia dostanú k moci, brutálne to presadia.

Človek dokonca podlieha ilúzii, že ide o veľký vývozný artikel, že svet by mala vyliečiť nemecká príroda.

  Kázne o večnej vine a pokání


Pre väčšinu z nich je to už generácia ich starých rodičov. Väčšina z tých, ktorí žijú v súčasnosti, nemala v roku 1933 volebné právo, takže nemohli nič ovplyvniť. Napriek tomu dominuje nemeckej politike ako žiadna iná téma.

Toto "musíme prijať utečencov za každú cenu". Existujú štúdie o tom, ako sa týmto utečencom darí? Áno, existujú v jednotlivých prípadoch, a to súdnymi psychiatrami, ktorí potvrdzujú nepríčetnosť.

  Dôvod pre optimizmus ako najdôležitejší liek


Je veľmi dôležité zmeniť túto náladu. Dom novej generácie GEMINI, program 1 milión hektárov pôdy pre energetiku v Nemecku budú skvelými riešeniami problémov, ale práve teraz by to boli lieky na veľký pesimizmus spoločnosti.

  Prieskum verejnej mienky


Predpokladajme, že mesačné výdavky na domácnosť, vykurovanie, teplú vodu, nabíjanie elektromobilu a splátku úveru na dom by boli 900 € mesačne. Potom je tu financovanie stavebného pozemku.

Prejsť na prieskum verejnej mienky tu.

Prosím, zúčastnite sa, bude to trvať ešte týždeň, v ďalšom bulletine predstavím výsledky.

  Optimizmus v čase kolapsu


Aké vyhliadky do budúcnosti môžu mať dnešné deti? Väčšina spoločnosti má na budúcnosť len veľmi negatívne názory. To platí len pre bývanie, ktoré je hlavnou potrebou každého človeka. Vyhľadávací dotaz "bývanie Nemecko" prináša vo výsledkoch vyhľadávania len katastrofické správy. Problémy sa už nedajú prekonať bežnými metódami. Sú potrebné úplne nové prístupy.

Ak tieto úplne nové spôsoby myslenia podporíte kúpou akcií, o niekoľko rokov si budete môcť nielen povedať "prispel som k tomu", ale pravdepodobne sa budete môcť tešiť aj na výrazný nárast hodnoty týchto akcií.  Staňte sa akcionárom spoločnosti GEMINI next Generation AG


Člen združenia venuje združeniu svoj členský príspevok a je rád, ak je združenie úspešné. Ak nie, podporil som dobrú vec.

Akcionár kupuje akcie akciovej spoločnosti. Ak je AG úspešná, jeho akcie majú oveľa väčšiu hodnotu. V prípade spoločnosti GEMINI next Generation AG je to jeho odmena za podporu dobrej veci.

Ako akcionár, zamestnanec alebo kupujúci bytu sa zároveň stávate súčasťou protipohybu proti mnohým negatívnym javom v našej spoločnosti, ktoré sú proti prežitiu.

Nový akcionár povedal: "Ja so svojou veľmi skromnou investíciou", ale 4 000 krát 1 000 € sú tiež 4 milióny za všetky investície až do otvorenia osady v Unkene ako východiskového bodu pre celosvetovú expanziu.

O veľkých navýšeniach kapitálu môže rozhodnúť len valné zhromaždenie, ale tu je to, o čom môže rozhodnúť predstavenstvo a dozorná rada. Nové základné imanie slúži na zdokonalenie podkladov pre väčšie plánované navýšenia kapitálu.

Od vydania posledného bulletinu pribudlo 5 nových akcionárov a 15 800 EUR na depozitnom účte na zvýšenie kapitálu. Za odporúčanie akcie je pripravený program odmien. Dvaja z nových akcionárov sa stali akcionármi prostredníctvom tohto programu odmien.

Tu sú podrobnosti.
          Ukradnutá budúcnosť, spoločnosť na konci: Už takmer dve desaťročia píšem o Nemecku ako o "krajine ťažkých starostí". Ťarcha obáv je taká ťažká, že sa takmer zrúti. https://2023.pege.org/10-22/slovak.htm